Director firma de munca temporara

UNNE INTERNATIONAL SEARCH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana va fi responsabila de conducerea biroului din Bucuresti, va avea libertate in realizarea functiilor sale.
- conducere si supravegherea firmei
- se va ocupa de angajarea personalului administrativ al firmei( pentru realizarea de salarii, facturi..) : gestiune administrativa
- responsabil de angajarea si supravegherea agentilor de vanzari: gestiune comerciala
- se va ocupa sa creeze de la zero firma de munca temporara;
- se va ocupa sa deschida piata pentru Bucuresti
- se va ocupa de concedierea angajatilor, daca este nevoie
- va fi responsabil de o echipa de 3-4 persoane
- va avea imputernicire si libertate pentru a gestiona corect ziua de lucru

CERINTE

- persoana cu experienta recrutare personal
- se apreciaza cunostinte solide de spaniola
- profil comercial

BENEFICII OFERITE

Salariul este negociabil

UNNE INTERNATIONAL SEARCH SRL firma specializata in recrutare si selectie de personal.