DIRECTOR FIRMA

DEPOZITUL DE VINURI - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va fi responsabila cu coordonarea intregii activitati a firmei, promovarea si dezvoltarea firmei:
- reprezinta societatea in relatiile cu tertii;
- negociaza si incheie contracte cu diversi furnizori si clienti, urmareste derularea acestora;
- coordoneaza si supervizeaza personalul din subordine;
- intocmeste bugetul de venituri si cheltuieli;
- realizeaza analize financiare periodice;
- intocmeste rapoarte privind activitatea firmei.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta pe un post similar (coordonare personal/vanzari/administrare firma) minim 2 ani;
- cunoasterea pietei de vinuri (constituie un avantaj);
- cunostinte avansate operare PC (Office, Internet);
- cunostinte de limba engleza (nivel avansat);
- abilitati de comunicare, negociere, organizare;
- permis auto (categoria B).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Posibilititati de dezvoltare profesionala.

Depozitul De Vinuri (DDV)are ca obiect de activitate importul si comercializarea de vinuri si accesorii (distributie si magazin propriu Vices&More - Plaza Romania). Portofoliul firmei contine peste 360 de vinuri internationale din 10 tari: Italia, Spania, Franta, Germania, Austria, Ungaria, Grecia, Chile, Africa de Sud, Australia.