DIRECTOR FINANCIAR (CFO) pt IFN

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea evidentelor financiar contabile conform legislatiei in vigoare
- intocmirea raportarilor catre grup si autoritatile fiscale
- intocmirea raportarilor catre BNR
- intocmirea si urmarirea bugetului de venituri si cheltuieli
- estionarea trezoreriei societatii
- negocierea / gestionarea liniilor de refinantare necesare
- relatia cu auditorii si autoritatile de stat
- organizarea CA si AGA conform statut
- gestiunea documentelor originale ale societatii
- recrutare si formare colaboratori
- coordoneaza si participa la activitatile de parametrare / dezvoltari informatice legate de aplicatia de gestiune
- elaboreaza si transmite rapoarte de activitate catre management

CERINTE

- conform legislatiei in vigoare
- experienta manageriala minim 3 ani

Postul este in cadrul unui IFN nou creat, parte a unui prestigios grup de firme.

BENEFICII OFERITE

Trimite CV cu poza si asteptari salariale la c pentru a afla mai multe despre aceasta provocare profesionala. Doar candidatii selectati vor fi contactati in urmatoarele 4 saptamani.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare, training si consultanta in marketing si vanzari
www.addvalue.ro