DIRECTOR FINANCIAR

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza controlul bugetar (analiza realizat/forecast a elementelor din P&L, analiza costuri, investitii, working, capital, etc)
- Participa la procesul de bugetare (CA, gross margin, plan achizitii, plafoane, cheltuieli, etc)
- Se asigura de inregistrarea in contabilitate a tuturor operatiunilor economice
- Organizeaza si conduce activitatea de controling a companiei
- Propune si urmareste implementarea de masuri in vederea reducerii riscurilor financiare
- Elaboreaza rapoarte specifice de activitate

CERINTE

- studii economice finalizate
- experienta pe o pozitie similara de minim 3 ani
- abilitati de analiza
- capacitate de organizare si planificare
- experienta in domeniul financiar pe segmentul HORECA

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru dinamic

Divizia Sebra una dintre cele mai noi divizii, membru RTC Holding intentioneaza sa se pozitioneze pe piata drept un jucator important pe segmentul restaurante&cafelene.
In cadrul diviziei Sebra vor fi prezente la inceputul lui septembrie 2008 lanturile de cafenele Cup&Cino (http://www.cupcino.com/) si restaurantele Vapiano (www.vapianointernational.com).