Director filiala BUCURESTI

EDUROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea si coordonarea activitatilor operationale si administrative ale filialei
Coordonarea operatiunilor logistice specifice filialei din Bucuresti.
Managementul echipei din subordine si in special a oamenilor de vanzari
Recrutarea si selectia personalului din subordine pentru pozitiile vacante.
Crearea de strategii de dezvoltare ale activitatii filialei in concordanta cu politica comerciala si obiectivele stabilite.
Crearea unor contacte de calitate cu clientii strategici si perfectarea unor contracte anuale cu acestia.

CERINTE

Studii superioare finalizate
Experienta in vanzari - minim 4-5 ani
Experienta in coordonarea unei echipe – minim 2 ani
Permis de conducere cat. B
Cuno¿tin¿e operare PC: Word, Excel

Cautam o persoana dinamica, determinata, cu reale abilitati de organizare si planificare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in concordanta cu pozitia si expertiza ceruta
Program de coaching in perioada de integrare
Programe de training pe toata durata activitatii in firma
Posibilit¿¿i de dezvoltare si avansare

EDUROM (consultanta resurse umane) cauta Director filiala BUCURESTI pentru clientul sau, producator si distribuitor la nivel national de vopseluri.