DIRECTOR EXECUTIV firma de publicitate

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supervizeaza activitatea echipelor de client service si media
- supervizeaza fiecare etapa din realizarea unei campanii
- dezvolta si gestioneaza portofoliul de clienti
- realizeaza legatura dintre client si agentie
- se implica in toate stadiile proiectelor, raspunde de respectarea termenelor limita

CERINTE

- abilitati interpersonale si de comunicare foarte bune
- flexibil, responsabil, automotivat, cu multa initiativa, proactiv, corect, hotarat, ambitios, eficient, increzator in propriile forte, cu atitudine pozitiva.
- abordare creativa si organizata a problemelor, cu capacitatea de a motiva, de a convinge si de a interactiona cu o gama larga de persoane, de la echipa de creatie la clienti
- capacitate de munca avand termene limita scurte, de a asimila mari cantitati de informatie fiind in acelasi timp foarte atent la detalii
- cunostinte de marketing
- cunostinte IT

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, autoturism de serviciu full time, posibilitati de dezvoltare in cadrul unei firme nationale.

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.
Clientul nostru este o companie nationala de publicitate cu activitate de peste 10 ani.