Director vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si armonizeaza obiectivele firmei cu resursele disponibile;
- Conducere si asigurara echilibrului intre functiunile firmei: achizitii, vanzari, marketing, dezvoltare, resurse umane, etc;
- Raspunde de organizarea generala a activitatilor, urmarind asigurarea cu forta de munca si organizarea optima a programului de lucru, in raport cu obiectivele propuse;
- Raspunde de respectarea angajamentelor contractuale scrise si / sau verbale fata de clienti si fata de furnizori;
- Raspunde de utilizarea optima a resurselor materiale, financiare, patrimoniale si umane alocate pentru atingerea obiectivelor firmei;
- Raspunde de mentinerea si imbunatatirea indicatorilor de performanta si de cresterea notorietatii si a cotei de piata;

CERINTE

- Studii universitare;
- Experienta minim 2 ani in posturi de top management;
- Experienta in organizarea oamenilor si a activitatilor;
- Cunoasterea de limbii engleze la nivel avansat;
- Operare PC: Word, Excel, PowerPoint, programe de baze de date.

BENEFICII OFERITE

- beneficii corelate cu performanta;
- dezvoltare personala si profesionala;