Director Executiv Departament Agentie Imobiliara

Master Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Formare si trainig echipa de agenti imobiliari.
- Se ocupa la nivel executiv de buna desfasurare a activitatii echipei.
- Defineste strategia de vanzari a nisei de piata aferente si planifica desfasurarea activitatii in sensul optimizarii acesteia.
- Propune planul de vanzari anual si stabileste target-ul pentru fiecare luna pentru echipa din subordine, raspunde pentru indeplinirea planului.
- Raspunde de urmarirea platilor contractelor incheiate.
- Pastreaza si imbunatateste relatiile cu toti clientii societatii
- Raspunde pentru realizarea unei imagini cat mai bune a societatii.

CERINTE

- absolvent studii superioare;
- minim 5 ani experienta in vanzari imobiliare; 2 ani intr-o functie de conducere
- bun coordonator si organizator, loial si corect;
- abilitati de negociere, comunicare, prezentare;
- persoana ambitioasa, entuziasta, bun coechipier;
- o buna cunoastere a pachetului MS Office (PowerPoint, Word, Excel, Access);
- o limba de circulatie internationala ¿ fluent, carnet de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv; masina si telefon de serviciu;
-perspective de dezvoltare personala;
-traininguri de specializare;
-posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul companiei.

Master Imobiliare este o companie cu capital romanesc integral privat ce activeaza in sectorul imobiliar din 1996. Experienta acestor ani ne recomanda in sensul ca am crescut in acelasi timp cu piata imobiliara romaneasca, am putea spune chiar ca ne-am dezvoltat impreuna.

Am reusit in timp sa dezvoltam relatii pe termen lung impreuna cu clientii nostri, deoarece ne place sa-i pastram mereu aproape pe cei cu care am incheiat colaborari de succes. Echipa care ne ajuta sa fim mereu promti in a oferi servicii imobiliare de calitate este formata din profesionisti, cu experienta in domeniul intermedierilor imobiliare.