Director executiv de laborator medical

Genobiosis

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea îndeplinirii indicatorilor de laborator planificați (vânzări, logistică a produsului finit);
- monitorizarea îndeplinirii proceselor regulate în laborator;
- menținerea unui microclimat favorabil în echipa de laborator, monitorizarea angajării personalului la timp;
- controlul documentelor medicale;
- monitorizarea interacțiunii laboratorului și clinicii;
- pregătirea rapoartelor pentru directorul proiectului.

CERINTE

- educație medicală superioară;
- experiență de muncă ca conducător (director) în clinici, centre medicale, șef de departament la spital sau reprezentant medical superior;
- cunoașterea limbii engleze (Upper-Intermediate — Advanced).

BENEFICII OFERITE

- lucrul într-o companie stabilă și de succes, cu o reputație de piață ridicată;
- un colectiv bun și prietenos;
- clădirea în centrul orașului cu cel mai nou echipament;
- ocuparea forței de muncă oficială.

Genobiosis — este o companie medicală de înaltă tehnologie care este lider în domeniul serviciilor genetice. Compania noastră oferă servicii în domeniul geneticii personale și medicale. Misiunea noastră este să oferim clienților acces la informații genetice care să le îmbunătățească calitatea vieții.