Director Executiv

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Suprevizeaza activitatea din cadrul companiei
- Organizeaza, indruma, conduce, controleaza si raspunde de desfasurarea in mod eficient a activitatii
- Este consultat de catre entitatile functionale ale societatii in legatura cu problemele referitoare la activitatea serviciului;
- Este consultat de catre conducerea societatii in probleme care sunt de competenta serviciului
- Informarea clientilor si a potentialilor clienti despre activitatea organizatiei, direct sau prin intermediul mass-mediei (stiri, comunicate, interviuri);
- Analiza concurentei si identificarea punctelor tari si a punctelor slabe ale produselor acestora;

CERINTE

- Inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
- Capacitate de organizare si conducere a activitatii serviciului;
- Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
- Corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- Obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor economice, financiare si sociale, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare).

BENEFICII OFERITE

- Masina de serviciu
- Telefon de serviciu
- Laptop
- Salariu deosebit
- Mediu de lucru placut