DIRECTOR EXECUTIV

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoscuta firma de constructii civile si industriale la cheie, care isi extinde activitatea, cauta un profesionist cu experienta si orientat catre obtinerea de rezultate pentru postul de
DIRECTOR EXECUTIV (ref. DE/02/05)
Responsabilitati
Coordoneaza si analizeaza activitatea tuturor santierelor asigurand buna lor functionare, productivitatea si profitabilitatea lucrarilor;
Responsabil de performanta santierelor si respectarea termenelor, stabileste obiectivele fiecaruia si urmareste realizarea acestora;
Supervizeaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs si realizeaza situatii de lucrari;
Coordoneaza Sefii de Santier si in mod indirect si activitatea echipelor, le acorda suport si ii supervizeaza;
Sugereaza strategii pentru a optimiza activitatea, propune noi solutii;
Centralizeaza informatiile provenind de la santiere, de orice natura-tehnica sau administrativa - le analizeaza, propune solutii si le transmite fiecarui Sef de Santier;
Se implica in rezolvarea problemelor ce pot aparea si dezvolta strategii pentru eficientizarea activitatii personalului;
Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor oferite clientilor;
Sprijina, dezvolta si coordoneaza personalul din subordine;
Cerinte
Studii superioare- Constructii, de preferat cu experienta profesionala de 6-7 ani intr-o pozitie similara;
Experienta in supervizarea lucrarilor de santier;
Operare PC;
Persoana activa, foarte organizata, capabila sa coordoneze si sa gestioneze mai multe lucrari in acelasi timp;
Initiativa, autoritate, orientarea catre obtinerea de rezultate, abilitatea de a rezolva problemele in timp optim;
Persoana serioasa, responsabila, dinamica, comunicativa;
Bun leader, cu abilitatea de a coordona oamenii si a le oferi indrumare;
Se ofera
Conditii de munca foarte bune, salariu atractiv;