DIRECTOR EXECUTIV

IMOINVEST consulting & development

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea in acord cu reprezentantii AGA si cu echipa de management, a obiectivelor generale, specifice si operationale ale firmei pe termen scurt, mediu si lung.
- Identificarea si alocarea resurselor financiare, informationale, materiale si umane din firma, in vederea realizarii obiectivelor propuse.
- Elaborarea si avizarea planurilor de investitii financiare, tehnologice si de resurse umane.
- Organizarea structurilor organizationale in functie de necesitatile firmei si de activitatile planificate.
- Implementarea, urmarirea si raportarea actiunilor pentru atingerea obiectivelor.

INTOTDEAUNA EXISTA LOC PENTRU PROFESIONISTI.

Cristian N. ANTONESCU

TOATE CV-urile PRIMITE VOR FI TRATATE STRICT CONFIDENTIAL.
NUMAI CANDIDATII POTRIVITI VOR FI INVITATI LA INTERVIURI.

CERINTE

- Competente in planificare, organizare, delegare, control si comunicare;
- Capacitatea de previziune si de evaluare obiectiva;
- Capacitatea de analiza si sinteza;
- Usurinta in exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi in public;
- Abilitati de negociere, diplomatie, toleranta;
- Discernamant si capacitatea de a rezolva problemele;
- Simtul umorului;
- Adaptabilitate la situatii de criza;
- Putere de decizie si asumarea responsabilitatii;
- Spirit de initiativa;
- Pragmatism in formularea solutiilor;
- Echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari;
- Corectitudine, receptivitate, orientare catre nou, flexibilitate si creativitate rezistenta la efort si stres;
- Receptivitate fata de problemele socio-umane;
- Preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual.
- Abilitati deosebite de COMUNICARE;

- DESCHIDERE pentru nou si acumulare intensa si intensiva de cunostinte;

- Persoane dinamice si cu idei multe, optimiste, extrovertite, automotivate, vesele;

- Spirit puternic de ECHIPA.

IMOINVEST consulting & development, are ca target situarea printre PRIMELE CINCI AGENTII IMOBILIARE din tara, in urmatorii doi ani.