DIRECTOR EDUCATIV

SOLVE & PERFORM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conducerea gradinitei in calitate de director educativ
- Utilizarea cunostintelor profesionale in avantajul unei firme in scopul dezvoltarii afacerilor acesteia;
- Punerea in practica a aptitudinilor si a cunostintelor personale in scopul atingerii obiectivelor firmei.

CERINTE

Va recunoasteti ?

Ne puteti demonstra ca aveti viziunea de ansamblu a unei gradinite ca institutie si ca firma privata ?

Luati decizii, actionati si apoi studiati rezultatul, el fiind cel din care invatati ?

Simtiti permanent o nevoie puternica de a face mai mult, de a realiza mai mult ?

Va stabiliti permanent obiective masurabile, cu termene limita ?

Concepeti mereu variante mai bune care si dau rezultate in practica?
Va place sa invatati mereu ceva nou, atrasi fiind mai mult de procesul de invatare decat de rezultatul acesteia ?

Va fascineaza unicitatea fiecarei persoane ? Va place sa le observati stilul, modul de gandire si motivatia ?

Aveti formatie si experienta de educatoare/educator ?

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv atat pe piata educationala
- zona Cotroceni (un post), zona Aviatorilor (un post - cu cerinta obligatorie de cunoastere foarte bine a limbii engleze)

SOLVE & PERFORM este singura firma din tara specializata in recrutarea de personal educational atat pentru institutiile de invatamant particular cat si pentru prestatori de diferite servicii educationale (centre de limbi straine, edituri etc), punandu-va la dispozitie experienta de recrutare de cadre didactice de peste 7 ani a fondatorilor si angajatilor sai. Firma si-a propus inca de la inceput sa contribuie la promovarea unei imagini competitive a invatamantului particular prin selectia de personal cu vocatie, talent si studii de specialitate.