DIRECTOR EDUCATIONAL si PROFESOR AFTERSCHOOL/ EDUCATOR LIMBA ENGLEZA

MARIA KIDS GARDEN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DIRECTOR EDUCATIONAL si profesor afterschool
Candidatul ideal
• Persoana entuziasta, dedicata, calda, vesela, calma, pasionata de interactiunea cu copiii si de dezvoltarea acestora la intregul lor potential, preocupata de dezvoltarea personala si profesionala continua.
• Absolvent al Liceului pedagogic, al Colegiului de Institutori sau al Facultatii de Pedagogie pentru Invatamantul Primar.
• Experienta de lucru in nivelul primar.
• Abilitati de comunicare si organizare.
• Gradul didactic II
• Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat reprezinta un avantaj.

EDUCATOR LIMBA ENGLEZA
- Persoana dedicata in a lucra cu copii prescolari (gradinita);
- Persoana vorbitore de limba engleza la nivel avansat;
- Iubire si atentie fata de copii;
- Studii de specialitate (liceu pedagogic - specializarea educator si/sau facultate de psihologie si stiintele educatiei);
- Experienta intr-o institutie privata internationala reprezinta un avantaj.

Daca nu puteti aplica pe acest anunt, va rog sa trimiteti CV-ul pe adresa office@mariakinder-kids.ro

CERINTE

Se discuta in urma interviului

BENEFICII OFERITE

Maria Kinder Kids cuprinde grădiniță, școală și afterschool, iar procesul instructiv-educativ se desfășoară conform curriculumului național, combinat cu cele mai bune practici internaționale.