Director Economic pentru Bucuresti

Winkler Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul nostru este unul dintre cei mai importanti operatori de transport si logistica din Europa.

- Pentru filiala din Romania cu sediul in Bucuresti cautam personal calificat pentru ocuparea postului de Director Economic.

CERINTE

- Coordonarea activitatii departamentului economic

- Studii superioare economice

- Experienta in domeniu minim 2 ani

- Cunoasterea legislatiei financiar-contabile

- Abilitati de comunicare si relationare

- Planificare, intocmire, urmarire de bugete

- Bune cunostinte de limba engleza

- Cunoasterea altor limbi de circulatie internationala constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant

- Mediu de lucru profesionist

- Posibilitate de dezvoltare a carierei profesionale

Winkler Consult, companie specializata in domeniul Resurselor Umane pentru Transport si Logistica, recruteaza pentru clientuu sai, companii de anvergura internationala, personal calificat