DIRECTOR ECONOMIC - Locatia sediului : Bucuresti – in zona Colentina

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Director Economic cu atributii de coordonare si executie bugete, operatiuni financiar – contabile , furnizori/clienti, operatiuni lei/valuta, garantii, leasing, gestiuni materiale, mijloace fixe, balanta si bilant.

CERINTE

Studii superioare economice - finante contabilitate
Experienta obligatorie intre 5 si 10 ani in efectuarea de operatiuni contabile: furnizori/clienti, operatiuni lei/valuta, garantii, leasing, gestiuni materiale, mijloace fixe, balanta si bilant
Cunostinte solide limba Engleza – nivel avansat;
Cunostinte PC, avantaj lucru in sistem integrat ERP
Capacitate de analiza, decizie si stabilire prioritati
Comunicare si rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial deosebit
Numai persoanele selectate vor fi contactate.
Puteti transmite CV-urile si la urmatoarele adrese de e-mail: romax@romaxconsulting.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Clientul nostru este o companie importanta din sectorul constructii rezidentiale, finisaje interioare si comercializare mobilier de lux.