Director economic administrativ

Cap Advice

Job expirat

RESPONSABILITATI

Propune politici pentru departamentul Finaciar Contabil
Dezvolta si revizuieste sistemele financiare pentru a raspunde nevoilor organizatiei;
Coordoneaza planificarea cashflow-ului, a managementului lichiditatilor;
Intocmeste si elaboreaza raporturi financiare catre managementul superior al companiei
Analizeaza din punct de vedere financiar investitiile
Mentine controlul si evidenta debitorilor si creditorilor
Asigura , urmareste si verifica efectuarea corecta si la timp a inregistrarilor contabile
Elaboreaza analiza contului de profit si pierdere

CERINTE

Cunostinte si experienta relevanta in domeniul economic
Experienta minim 3 ani pe un post similar
Experienta in analiza financiara
Experienta in relatiile cu autoritatile fiscale
Cunoasterea foarte buna a legislatiei in vigoare
Abilitati manageriale
Absolvent de facultate cu profil economic
Limba engleza nivel avansat
Gandire analitica
Personalitate puternica, bine organizata

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Mediu de lucru exceptional

Cap Advice - partener Acacias Consulting France. Compania propune o gama variata de solutii optime care acopera intreaga piata de consultanta. Serviciile noastre: recrutarea celor mai buni colaboratori, formarea personalului in domenii ca: sale, marketing, comunicatii; cunoasterea pietei, cunoasterea clientilor; reducerea costurile si organizarea companiilor.