DIRECTOR ECONOMIC

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonare activitate financiar-contabila si de gestiune a firmei
- Realizarea de rapoarte cash-flow
- Efectuarea de studii si analize financiare inclusiv business plan anual
- Prezentare strategii financiare, control de risc, siguranta business-ului
- Control si supervizare activitate zilnica, inregistrari, inchideri, etc
- Continuare implementare ERP System

CERINTE

- Studii superioare economice: finante-contabilitate
- Expert contabil
- Cunostinte program ERP WIZ
- Experienta intr-o functie similara minim 5 ani
- Capacitate de conducere si organizare a activitatii economico-financiare
- Cunoasterea temeinica a legislatiei in vigoare
- Gandire analitica, persoana responsabila, bine organizata
avansat;
Cunostinte PC, avantaj lucru in sistem integrat ERP
Capacitate de analiza, decizie si stabilire prioritati
Comunicare si rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial deosebit
Numai persoanele selectate vor fi contactate.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management