Director Economic

TRAPEC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activit¿¿ii de contabilitate ¿i financiar¿ în domeniul de activitate al firmei, servicii de inginerie.
- Raportare c¿tre Grup, autorit¿¿i ¿i management.
- Urm¿rirea activit¿¿ii pe proiecte si centre de cost
- Propunerea de politici ¿i m¿suri de eficientizare a activit¿¿ii Departamentului Economic
- Dezvoltarea permanent¿ a activit¿¿ii coordonare, pentru a r¿spunde nevoilor organiza¿iei.

CERINTE

- Studii superioare în domeniul economic
- Cuno¿tin¿e foarte bune financiare ¿i de contabilitate
- Cunoa¿terea foarte bun¿ a legisla¿iei relevante în domeniu
- Cuno¿tin¿e de fiscalitate
- Nivel avansat de utilizare a limbii engleze: scris, citit, vorbit
- Operare foarte bun¿ PC ¿i utilizarea software de specialitate
- Vechime: minim 10 ani într-o activitate similar¿ în domeniul serviciilor/ industrial.
- Cuno¿tin¿e temeinice de economie si contabilitate, sistem bancar, analiza si raportarea datelor financiare
- Abilitatea de a lucra cu termene limit¿

BENEFICII OFERITE

- Pozi¿ie interesant¿ pentru dezvoltarea carierei profesionale, dezvoltarea unui parteneriat de lung¿ durat¿.
- Integrare într-un grup cu dimensiune interna¿ional¿
- Pachet financiar atractiv.

E¿ti în c¿utarea unui loc de munc¿ motivant, care s¿ te inspire zi de zi? Vrei s¿ lucrezi la standarde interna¿ionale al¿turi de speciali¿ti din întreaga lume? Vrei s¿ fii angajat al unei companii care încurajeaz¿ spiritul de echip¿, creativitatea si dezvoltarea personal¿? Trapec S.A. furnizeaza servicii de consultanta si proiectare în domeniile energie si infrastructura. Pentru sustinerea acestor activitati, organizam un concurs pentru ocuparea psotului de Director Ecnomic. Te asteptam in echipa noastra!