Director Economic

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea departamentului de contabilitate
- coordonarea departamentului de vanzari
- crearea, implementarea si coordonarea strategiilor companiei pe termen scurt, mediu si lung in conformitate cu filozofia si profilul companiei
- raportarea directa ¿Directorului General¿
- solutionarea problemelor curente din activitatea companiei
- asigurarea profitului si dezvoltarii companiei ca lider de piata

CERINTE

- studii economice
- MBA avantaj
- Wizcount - avantaj
- limba engleza nivel avansat
- experienta minimum 5 ani intr-un post similar
- experienta in coordonarea echipelor
- abilitati de lider si management
- grad ridicat de responsabilitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- telefon mobil
- laptop
- training

Firma mixta romano-austriaca ISG Romania este prezenta pe piata romaneasca din 1999. Incepandu-si activitatea in Ungaria si in Republica Ceha, in prezent ISG furnizeaza servicii specializate in domeniul resurselor umane in tarile Europei Centrale si de Est. ISG are astazi parteneri in Croatia, Cehia, Germania (Stuttgart, Frankfurt), Romania, Serbia, Slovacia, Slovenia. In Austria, ISG acopera intreg teritoriul prin reprezentantele sale din : Vienna, Villach, Graz, Tyrol, Salzbourg, St. Poelten si Wiener Neustadt.