Director Economic

FMCG Marketing & Distributie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabileste prioritatile, standardele si procedurile de lucru la nivelul departamentului de contabilitate;
Verifica inregistrarile in programul de contabilitate, a balantei si bilantului;
Intocmirea declaratiilor lunare;
Intocmirea registrului de casa si a deconturilor de cheltuieli;
Efectueaza studii si analize privind potentialul financiar al companiei;
Elaboreaza si analizeaza rapoarte financiar-contabile lunare si recomanda actiuni daca este cazul;
Studiaza si este permanent la curent cu toate modificarile legislative in domeniul financiar-contabil.

CERINTE

Experienta minim 3 ani pe o pozitie similara;
Lincentiat al unei facultati de specialitate;
Cunoasterea metodelor si tehnicilor de analiza si previziune financiara;
Cunostinte aprofundate de management financiar-contabil;
Cunostinte solide de operare cu softuri financiar- contabile;
Cunostinte aprofundate de legislatie specifica;
Capacitate de analiza si sinteza;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Telefon
Training de specialitate

FMCG Marketing & Distributie este o companie cu capital romanesc, aflata in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in managementul si administrarea vanzarilor, precum si in servicii de mercantizare si sampling ceea ce asigura succesul partenerilor nostri.
Echipa FMCG Marketing & Distributie are avantajul acoperirii nationale si al performantei la nivelul fiecarei divizii.
FMCG Marketing & Distributie asigura in prezent servicii de merchandising pentru Ursus Breweries, Panfoods Romania (cafeaua solubila Amigo), Zarea SA, Pambac, Matra Int. S.R.L., Romkuvert, Farmec S.A.
Puteti afla mai multe informatii despre noi accesand site-ul www.fmcgmanagement.ro.