DIRECTOR ECHIPA DE VANZARI

EXCLUSIVE PROPERTY REAL ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Directorul de echipa este un antrenor care:
- Face selectii de jucatori
- Le pune in valoare abilitatile
- Le ridica moralul atunci cand pierd o lupta
- Ii lauda sincer atunci cand castiga
- Le da indicatii tehnice la inceputul si pe parcursul partidei.
- Se bucura de respectul jucatorilor.

CERINTE

Candidatul ideal:
- Are atitudine de invingator
- Crede cu tarie ca oamenii au nevoie de el.
- Are experienta in vanzari.
- Are rabdare si este un bun ascultator.
- Oamenii se pot baza pe el.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist.
- Sistem informatic de gestionare a relatiilor cu clientii
- Laptop
- Telefon mobil
- Venit direct proportional cu realizarile echipei.

Compania Exclusive Property Real Estate ofera servicii de consultanta,intermediere si in principal reprezentare imobiliara,consultanta financiara pe toate segmentele de piata respectiv: rezidential, birouri, industrial, comercial si terenuri. Ne propunem sa construim parteneriate pe termen lung bazate pe incredere, competenta, creativitate si profesionalism in cadrul colectivului si a partenerilor strategici. Investim permanent in programe de dezvoltare personala si profesionala pentru ca ne dorim personal pregatit si clienti care sa recunoasca cu usurinta calitatea serviciilor noastre.