DIRECTOR DIVIZIE RENTAL

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.mediamarket.ro

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79, in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Reprezinta firma in zona alocata;
- Raporteaza catre Top Management toate informatiile necesare coordonarii activitatii filialelor;
- Stabileste impreuna cu Managementul companiei politica comerciala si de vanzari;
- Stabileste bugetele, target-ul de vanzari si cheltuieli, cost-control;
- Administreaza contractele agentiei;
- Se ocupa direct de clientii importanti;
- Verifica Rapoartele de Vizita la Clienti si urmareste dezvoltarea extensiva in teritoriu;
- Urmareste graficul de vanzari realizat / previzionat pentru realizarea target-ului;
- Deleaga Sarcini - Stabileste prioritati;
- Verificarea indeplinirii sarcinilor pentru toti angajatii agentiei;
- Verifica si coordoneaza intreaga activitate a agentiei.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Absolvent studii superioare TEHNICE;
- Experienta minim 2 ani in pozitie similara (middle management);
- Cunostinte avansate de MS Office (Word, Excel, Outlook);
- Limbi straine: Engleza
- Permis auto, categoria B (cu experienta).

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana ordonata, ferma, cu bune abilitati de comunicare si relationare, cu spirit antreprenorial, sa aiba capacitate de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este de 800 EURO.
-Se ofera: telefon;auto la dispozitie; laptop.
-Se ofera BONIFICATII anuale din profitul net obtinut - aprox.3000-5000 EURO.
-Program de lucru L-V: 9.00-18.00.
-Perioada de proba este de 3 luni.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE INCHIRIERI UTILAJE SI ECHIPAMENTE DE CONSTRUCTII.
Locatia se afla in sectorul 4, Bucuresti.