Director Divizie Mobilier

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Candidatul ideal are experienta in derularea de proiecte, formarea unei echipe, planificare, organizare si gasirea de solutii pentru obtinerea rezultatelor asteptate.
- Raspunde de administrarea judicioasa a bugetului de cheltuieli si de rezultatele financiare ale diviziei coordonate.
- Actioneaza conform politicii de vanzari si principiilor etice ale companiei.

CERINTE

- Studii superioare.
- Abilitati de comunicare si negociere.
- Experienta in formarea si conducerea unei echipe de vanzari.
- Experienta in coordonarea si derularea de proiecte.
- Deschidere catre lucrurile noi, flexibilitate in gandire si orientare catre rezultate.
- Limba Germana sau Engleza obligatorie. Cunoasterea a doua limbi straine constituie un avantaj.
- Permis de conducere cat. B fara evenimente grave, cu minimum 2 ani de condus.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv legat de performanta (fix + bonus).
Instruire de specialitate.

ATP Exodus este lider in importul ¿i distributia pieselor de schimb pentru camioane, cu 28 de sucursale in tara.

Se doreste ca Divizia Mobilier, ce reprezinta in Romania producatorii:
WINI Büromöbel - Germania (www.wini.de),
Köhl - Germania (www.koehl.com),
Moll - Germania (www.moll-system.de),
Estel Office - Italia. (www.estel.it)
sa ajunga la fel de importanta si cunoscuta.