Director Divizie Audit Intern - sediul Central, Bucuresti

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta, monitorizeaza si mentine un program de asigurare a calitatii si de imbunatatire a activitatii de audit intern
- Stabileste obiective individuale in raport cu planul de audit apobat, urmareste modul de realizare al acestuia
- Stabileste politicile si procedurile aferente activitatii de audit intern
- Evalueaza eficienta sistemului de control si modul de functionare a procedurilor specifice de control; formuleaza recomandari cu provire la procedurile de control;
- Consemneaza constatarile in fise de lucru si monitorizeaza implementarea recomandarilor efectuate
- Raspunde de asigurarea competentei profesionale a auditorilor interni, de pregatirea profesionala a acestora, de existenta resurselor necesare, adecvate desfacurarii activitatii

CERINTE

- Studii superioare economice
- Calitatea de auditor financiar (conditie obligatorie)
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Experienta de minim 3 ani in activitatea de audit intern

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Mizam pe specializare si ne propunem sa fim recunoscuti drept banca ce ofera cele mai rapide raspunsuri clientilor.
LIBRA BANK respecta si urmeaza valorile pe care si le-a stabilit.
Resursa noastra cea mai importanta sunt oamenii ambitiosi care lucreaza aici si care imprima aceste valori bancii.