Director dezvoltare - domeniul farmaceutic

Tandem Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza piata specifica, identifica tendintele si oportunitatile de afaceri
- Identifica noi strategii de dezvoltare a afacerilor si noi directii pe piata
- Dezvolta si supravegheaza implementarea planurilor de afaceri
- Dezvolta oportunitatile de afaceri in cadrul proiectelor complexe de investitii
- Dezvolta parteneriate cu noi clienti si mentine relatiile cu portofoliul deja existent
- Proiecteaza si monitorizeaza activitati de marketing si relatii publice
- Directioneaza analiza financiara a noilor oportunitati de afaceri pentru companie

Pentru acest post sunt disponibile 2 pozitii.

CERINTE

- Studii superioare economice, MBA constituie avantaj
- Experienta in domenii similare (ani): 3-4 ani
- Experienta relevanta in domeniile dezvoltarii afacerilor, marketing, vanzari, distributie
- Experienta pe post similar/management minim 3 ani in companii mari
- Intelegere globala a mediului de afaceri
- Gandire analitica si deprinderea de a rezolva probleme
- Excelente abilitati de management, comunicare si negociere
- Cunostinte avansate de operare PC si limba engleza scris si vorbit
- Experienta in domeniul farmaceutic poate fi un avantaj
- Limbi straine: Engleza

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant, masina si telefon de serviciu, posibilitatea construirii unei cariere de succes intr-un mediu profesionist.

Tandem Consulting ofera servicii de consulanta in resurse umane: recrutare, selectie, testare, evaluare, training, coaching, audit resurse umane.

Actionam in tandem pentru atingerea obiectivelor clientilor nostri. Atitudinea de parteneriat ne caracterizeaza atat in relatia cu angajatorii, cat si cu ceilalti aflati in cautarea unei configuratii profesionale in ascensiune.