DIRECTOR DEZVOLTARE CLIENTI

NEXT CLEAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Formarea portofoliului de clienti

-Contactarea potentialilor clienti-munca de teren 80 %

-Promovarea si prezentarea serviciilor si ofertelor companiei Next Clean

-Negocierea contractelor

-Elaborarea si aplicarea strategiilor de vanzari impreuna cu directorul companiei

-Consilierea clientilor si identificarea nevoilor acestora

-Elaborarea rapoartelor de activitate , saptamanal

-Alte activitati specifice

POSIBILITATI REALE DE PROMOVARE IN CEL MAI SCURT TIMP DACA SUNT REZULTATE

CERINTE

-Experienta in domeniul serviciilor de curatenie- Obligatoriu

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix peste medie
-Comision din vanzari si incasari
-Masina , telefon,laptop

Puteti vizita site

Companie care activeaza in domeniul serviciilor specializate de curatenie care dispune de personal calificat in acest domeniu ,utilaje si solutii ecologice , oferind servicii de curatenie de inalta calitate adaptate nevoilor dumneavoastra