DIRECTOR DEPOZIT

RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si supervizeaza intreaga activitate a depozitului (receptia marfii, depozitare, pregatire comenzi).

- Propune si implementeza masuri de eficientizare a fluxului de marfa in depozit.

- Participa si este implicat in diverse proiecte in vederea inbunatatirii activitatii.

- Gestioneaza si rezolva retururile de marfa.

- Integreaza si instruieste personalul din subordine.

- Organizeaza si participa la inventarele lunare.

CERINTE

- Studii superioare finalizate.

- Cursuri in domeniul gestiunii stocurilor/managementul stocului - constituie avantaj.

- Experienta post similar minim 1 an.

- Cunostinte PC (Word, Excel) - nivel avansat.

- Permis auto B - de preferat.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru atractiv.

- Pachet salarial atractiv.

Grup de peste 50 companii ce activeaza la nivel national in domenii ca: distributia de produse de birotica, papetarie, IT, carte, muzica, filme, produse prepaid, servicii (Software, transport, consultanta), retail (reteaua de magazine Diverta & Best Computers), productie (papetarie, mobilier, materiale promotionale).