DIRECTOR DEPARTAMENT VANZARI

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati majore:
- Conduce si organizeaza departamentul vanzari,
- Supravegheaza si motiveaza reprezentantii de vanzari
- Mentine si dezvolta relatiile directe business to business cu clientii existenti si potentiali din sectorul constructii;
- Analiza solicitarilor si cererilor de oferta;

CERINTE

Cerinte:

- Studii superioare tehnice (constructii, chimie etc);
- Experienta min 5 ani in vanzari in sistem business to business;
- Experienta relevanta intr-o pozitie de conducere cu cel putin 10 oameni in subordine;
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- Cunostinte operare PC (MS Office);
- Carnet conducere ctg.B.

Abilitati:
- Comunicare si prezentare informatii tehnice;
- Capacitate de organizare, analiza si decizie;
- Initiativa si orientare pe rezultate;
- Capabilitate de invatare rapida si adaptare;
- Capacitate de lucru sub stress si in program prelungit.
- Spirit de echipa;
- Persoana organizata;
- Capabil sa isi asume responsabilitatea pentru rezultatele departamentului;
- Loial companiei si politicilor acesteia

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie multinationala in plina dezvoltare;
- Mediu de lucru stimulativ.

Numai persoanele care intrunesc conditiile de experienta vor fi selectate si contactate in vederea participarii la interviu

Puteti transmite CV-urile Dvs si la adresa: romax_c@rdslink.ro; ioana.voicu@romaxconsulting.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management