Director Departament Transport/Service Auto

Sprint 2001 Import Export

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonare activitate transport
- supraveghere cheltuieli si incasari
- supraveghere activitate reparatii auto (calitate, timp de executie, selectare furnizori, maximizare profit)
- supravegherea activitatii personalului din subordine
- stabilirea politicii de personal necesare pentru buna functionare a activitatii
- verificarea documentatiilor necesare desfasurarii activitatii si verificare modului in care aceasta este tinuta
- stabilirea unei strategii de marketing

CERINTE

- abilitati de team leader
- abilitati manageriale
- rezistenta la stress si la efort prelungit
- abilitati de negociator
- cunostinte tehnice in domeniu (mecanice)
- sa fie persuasiv

BENEFICII OFERITE

- conditii avantajoase
- pachet salarial actractiv in functie de realizari
- mediu de lucru deosebit

Companie importatoare, lider in domeniul echipamentelor de service profesionale. Reputatia excelenta a produselor si serviciilor oferite de noi se datoreaza eforturilor si profesionalismului de exceptie al angajatilor nostri.