DIRECTOR DEPARTAMENT REZIDENTIAL

CASA NIK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa reprezinte compania cel putin la primul contact cu marii finantatori
-sa se ocupe in mod deosebit de clientii mari
-sa coordoneze si sa monitorizeze sefii de echipe
-sa urmareasca indeaproape activitatea echipelor
-sa ajute la finalizarea tranzactiilor incepute de Senior Broker in cazul in care este nevoie
-sa conduca departamentul Rezidential

CERINTE

-OBLIGATORIU, EXPERIENTA IN DOMENIU IMOBILIAR - minim 5 ani in companii de top
-abilitati deosebite de comunicare si convingere
-limba engleza - nivel avansat
-capacitate de analiza si organizare in interiorul departamentului

BENEFICII OFERITE

-salariu fix
-masina de serviciu
-telefon cu minute incluse
-birou ultramodern
-multiple avantaje

CASA NIK este o societate comerciala infiintata de specialisti in domeniul imobiliar si financiar din Romania si Estonia.
Face parte din grupul international NOVA HAUS si are scopul de a oferi servicii de cea mai inalta clasa, impreuna cu o gama cat mai larga si completa de servicii in domeniul imobiliar.