DIRECTOR DEPARTAMENT MANAGEMENT PROIECTE

SC HELINICK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si controlul executiei la timp, in conformitate cu standardele propuse, cu asigurarea sanatatii si securitatii muncii, a lucrarilor repartizate
- supervizarea predarii lucrarilor executate catre departamentul de service si mentenanta
- imbunatatirea calitatii serviciilor si mentinerea unei imagini foarte bune a organizatiei pe piata sistemelor de securitate si siguranta
- este direct responsabil de organizarea si desfasurarea activitatii de management de proiecte, in conditii de calitate si in paramentrii de eficienta propusi
- mentine relatiile de colaborare cu beneficiarii serviciilor societatii si a furnizorilor de echipamente si materiale, prin intalniri periodice cu acestia
- raspunde de buna derulare a procesului de comunicare in interiorul departamentului si cu celelalte departamente
- coordoneaza si controleaza activitatea managerilor de proiect

CERINTE

- studii superioare profil electro
- experienta minim 3 ani in coordonare proiecte (aptitudini manageriale)
- experienta in lucru cu sisteme de securitate constituie avantaj
- cunoasterea principiilor de finctionare a sistemelor de securitate
- cunoastere limbi straine: engleze si/sau franceza (avanzat)

BENEFICII OFERITE

pachet salarial potrivit competentelor

Import & instalari sisteme de electrosecuritate, antiincendiu, antiefractie, EAS, CCTV