DIRECTOR DEPARTAMENT IMOBILIARE

Real Total Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal poseda experienta in domeniul imobiliar, abilitati de lider, cunostinte de management, cunostinte operare PC, carnet conducere categoria B, cunostinte bune de limba engleza, abilitati de comunicare si negociere, putere de convingere, este organizat, serios, responsabil, loial, dinamic, sociabil, motivat, capabil de a conduce o echipa.

CERINTE

Coordonarea si conducerea operativa a activitatilor departamentului imobiliar.
Selecteaza si formeaza personalul din subordine
Capacitate de analiza si decizie.
Analizarea pietei imobiliare pentru identificarea celor mai bune oportunitati.
Crearea, dezvoltarea si intretinerea relatiilor cu clientii, crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
Depistarea noilor oferte din teren in vederea completarii bazei de date existente.
Vizionarea proprietatilor in vederea completarii informatiilor despre bunul imobil.
Planificarea activitatii de vanzare/inchiriere si a celorlalte activitati implicite
Intocmeste rapoarte saptamanal cu privire la activitatea desfasurata in cadrul departamentului

BENEFICII OFERITE

Cariera in domeniul imobiliar pe termen lung.
Salarizare motivanta corelata cu performanta(salariu, comision gradual, masina, telefon mobil).
Mediu de lucru dinamic si competitiv.
Conditii de lucru la standarde performante.

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta management,juridic,investitii imobiliare