Director de vanzari - tamplarie PVC

SC POP INDUSTRY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza si coordoneaza activitatea departamentului din punct de vedere functional si administrativ;
- analizeaza, elaboreaza si implementeaza strategia de marketing a companiei
- elaboreaza planul de promovare a imaginii companiei si a produselor
- identifica noi oportunitati de dezvoltare a afacerii
- evalueaza periodic activitatea oamenilor aflati in subordinea sa
- elaboreaza si prezinta rapoartele solicitate de superiori
- participa activ in formarea si dezvoltarea echipei din subordine

CERINTE

Activ
Entuziast
Teluri bine definite in evolutia profesionala
Determinat
Bun comerciant
Spirit de echipa
Cunoasterea pietei
Experienta in vanzarea de tamplarie
Domiciliu stabil sau resedinta in orasul Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din vanzari

Informatii: 0788 685 578
CV: marketing@popind.ro

Societatea noastra functioneaza din anul 1994, avand ca obiect de activitate producerea de tamplarie din Al si PVC, avand ca principal obiectiv atingerea unui standard ridicat de calitate