DIRECTOR DE VANZARI

SC NEW-STYLE 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea in piata;

- Contactarea clientului initial;

- Identificarea cerintelor clientului;

- Ofertarea si finalizarea cerintelor clientului;

- Creativitate in identificarea cerintelor clientului;

- Demonstrarea de abilitati si dezvoltare a portofoliului de clienti.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate;

- Experienta in domeniu si seriozitate;

- Carnet de conducere Cat B (obligatoriu);

- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare;

- Personalitate energica, gandire pozitiva, eficienta, onesta;

- Prezenta fizica agreabila.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix+ comision;

- Auto;

- Telefon.

Firma cu traditie de peste 10 ani in domeniul articolelor textile de casa, New Style 2000, a aparut pe piata romaneasca in urma numeroaselor studii de marketing, care au confirmat nevoia reala a clientilor de a achizitiona o marfa corespunzatoare celor mai inalte standarde de calitate, total diferita de ceea ce exista la acel moment ca oferta concurentiala.
Este o companie de import perdele si draperii de lux, seturi si lenjerii de pat, prosoape, halate, covorase de baie, accesorii pe de o parte, iar, pe de alta parte, prestare de servicii complete in decorarea caselor cu perdele si draperii (masuratori, confectionare, montaj!)