DIRECTOR DE VANZARI

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este lider de piata in importul si distributia de materii prime chimice si aditivi alimentari.

- Urmareste realizarea vanzarilor in vederea cresterii cotei de piata si atingerea obiectivelor;
- Elaboreaza strategia de vanzare pe termen scurt si mediu;
- Dezvolta reteaua de clienti si mentine lagatura cu acestia;
- Negocierea contractelor cu furnizorii externi.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in vanzari industriale minim 5 ani;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Permis de conducere (categoria B);
- Abilitati de comunicare si coordonare;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.