DIRECTOR VANZARI- PRODUCTIE PUBLICITARA

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie nationala de productie publicitara (productie obiecte semnalistica; LOCATIA: COM DASCALU

RESPONSABILITATI:
Dezvolta relatiile cu clientii actuali
Identifica permanent clienti potentiali
Actualizeaza baza de date
Stabileste intalniri cu clientii actuali/potentiali
Promoveaza produsele si serviciile oferite de companie
Negociaza termenii contractuali
Intocmeste rapoarte zilnice de activitate

CERINTE

Studii superioare
Cunostinte PC
Permis auto categ.B
Experienta min 4 ani in vanzari
Experienta in domeniul vanzarii echipamentelor de semnalistica- publicitate indoor si outdoor
Abilitati dezvoltate de comunicare
Caracter dinamic
Orientat spre rezultate

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist
Posibilitati de promovare
Pachet salarial atractiv, fix+bonus functie de performante
Telefon mobil si autoturism de serviciu

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.