Director de Magazin, Supervisor Magazin, Vanzatoare - SEPHORA

HCS-HUMAN CAPITAL SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

SEPHORA ANGAJEAZA:

MANAGER MAGAZIN
- gestioneaza cu succes intregul magazin prin activitati de resurse umane, marketing, vanzari.

SUPERVISOR DE MAGAZIN
- supervizeaza implementarea cu succes a actiunilor de resurse umane, marketing, vanzari.

VANZATOARE
- identifica nevoile clientului si ii recomanda produsele cele mai potrivite oferind informatii in legatura caracteristicile produselor din zona de responsabilitate.

CERINTE

- Studii superioare finalizate, preferabil in domeniul economic;
- Bune cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte de operare in aplicatiile MS Office (in special Excel);
- Experienta anterioara in vanzari preferabil retail.

BENEFICII OFERITE

- Cariera intr-o companie multinationala;
- Oportunitatea de a lucra intr-o atmosfera extraordinara;
- Program de training in Bucuresti;
- Pachet salarial motivant.

Brand-ul Sephora apartine prestigiosului grup de brand-uri de lux Louis Vuitton – Moët Hennessy (LVMH) alaturi de alte 50 de brand-uri de prestigiu printre care: Christian Dior, Celine, Loewe, Kenzo, Givenchy, Fendi, Donna Karan, Dom Pérignon, etc.
Brand-ul Sephora este reprezentat prin lanturi de magazine în lumea întreaga, detinând : 636 de magazine din care 5 in Romania