DIRECTOR DE MAGAZIN - Mobil (cod HL)

KAUFLAND ROMANIA SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea, coordonarea si controlul optim a activitatilor si a angajatilor magazinului;
Implementarea politicii de vanzari a firmei;
Realizarea planului de vanzari;
Motivarea si dezvoltarea profesionala a angajatilor;
Realizarea corecta a inventarelor periodice si asigurarea unor rezultate optime;
Urmarirea aprovizionarii corecte si la timp a magazinului;
Mentinerea nivelului optim al costurilor.

CERINTE

Studii superioare in domeniul economic;
Experienta in domeniul comertului cu amanuntul;
Bune calitati de coordonare, motivare si control a unei echipe dinamice;
Disponibilitate la o activitate de pionierat si performante peste medie;
Capacitate foarte buna de comunicare si o tinuta profesionala ireprosabila;
Cunoastera limbii germane si / sau engleza;
Bune cunostinte de operare calculator (MS Office);
Mobilitate, disponibilitate la deplasari prelungite in tara.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de success in una din cele mai dinamice firme pe plan international si un salariu motivant in functie de performante.

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.
Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.
La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.

Acestea sunt bazele succesului nostru.

Sunteti interesati:

Atunci va rugam sa ne trimiteti scrisoarea de intentie specificand pozitia si codul pozitiei pentru care aplicati si CV-ul dumneavoastra.
Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.