Director de Hotel

Hotel Trotus

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si valorificarea eficienta a spatiilor de cazare
- Cercetarea pietei
- Desfasurarea unei politici promotionale active cu programe bine definite
- Cresterea numarului utilizatorilor de servicii oferite de hotel
Coordonarea activitatilor specifice unitatii de cazare: curatenia, ambianta,
confortul, calitatea serviciilor prestate, sistem informational, alimentatie publica, aprovizionare, etc.
- Asigura conditiile necesare cresterii volumului cifrei de afaceri
- Managerierea echipei contabila
- Angajarea si dezvoltarea Staff-ului

CERINTE

Cautam un director talentat, cu spirit ospitalier care sa conduca Hotelul Trotus
situat in orasul Onesti, Bacau.

Persoana respectiva va avea urmatoarele abilitati/calitati:

- studii superioare,
- prezenta agreabila,
- calitati de comunicare scrisa si verbala,
- adaptabilitate la schimbare,
- organizare,
- abilitatea de a-si imbunatati performantele personale,
- capacitatea de a lucra in conditii de stress,
- capacitatea de a lucra in echipa,
- experienta in domeniu sau pe o pozitie similara
- cunostinte medii operare PC

BENEFICII OFERITE

- Masina de serviciu
- Telefon mobil
- Salariu motivant

DESCRIEREA FIRMEI

www.hoteltrotus.ro