DIRECTOR COMPANIE

FOOD 4 U

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra - Food 4 U - angajeaza director de companie pentru primul club dintr-o viitoare retea. Acesta va avea ca responsabilitati:
• realizarea planurilor si strategiei de dezvoltare
• marketing & PR
• organizarea tuturor activitatilor uzuale ale restaurantului / clubului si a celor festive
• coordonarea si controlul personalului din subordine ( sef unitate, contabil etc)
• participarea la selectia personalului
• identificarea de noi spatii in vederea deschiderii urmatoarelor restaurante / cluburi

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie:
- absolvent ASE sau al FACULTATII de INGINERIE si MANAGEMENT in ALIMENTATIE PUBLICA si AGROTURISM
- organizat
- orientat spre rezultate si clienti
- proactiv
- energic
- responsabil
- cu initiativa
si sa aiba experienta in project management de minimum 4 ani, de preferinta in domeniul HoReCa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera: pachet salarial atractiv, mediu de lucru stimulativ, perspectiva de dezvoltare personala si profesionala, bonusuri.

DESCRIEREA FIRMEI

Club/restaurant