DIRECTOR COMERCIAL

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementarea strategiilor si atingerea obiectivelor de vanzare in Romania.
Dezvoltarea si managementul canalelor de vanzare pe piata de real-estate
Optimizarea resurselor existente
Negocierea directa si incheierea proiectelor cheie.

CERINTE

Studii superioare
Experienta in vanzare de B2B, pachete la Key Accounts
Preferabil experienta atat in vanzare directa cat si indirecta
Capacitatea de a analiza piata si de a sesiza trenduri, nevoi explicite si mai ales implicite ale end-userilor, modalitati de cumparare
Bune cunostinte de limba engleza
Experienta in vanzari de valori mari
Compatibil cu o structura de talie medie apartinand unei mari structuri internationale
Bune abilitati interpersonale si de comunicare
Bune abilitati de planificare si organizare
Orientat spre obtinerea de rezultate
Foarte bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare

BENEFICII OFERITE

SALARIU ATRACTIV

Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 11 ani de existenta. Experienta astfel acumulata ne permite definirea unor solutii sinergice clientilor nostri, solutii care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman.

Suntem la dispozitia ta pentru a adauga valoare afacerii tale sau carierei tale.

La intrebarile tale... - noi iti oferim raspunsuri
La nevoile tale... - noi venim cu solutii
Obiectivele tale... - noi te sprijinim sa le atingi

Momentan recrutam pentru unul dintre clienti, companie spaniola ce activeaza in domeniul imobiliar, pentru functia de DIRECTOR COMERCIAL