Director Comercial

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va negocia si va semna, in cele mai avantajoase conditii, contracte pentru firma
Va fii responsabil cu urmarirea derularii contractului si executarea acestuia conform conditiilor prestabilite
Va delega responsabilitatea executarii practice a contractului fiecarui departament in parte
Va comunica permanent cu furnizorii din tara si din strainatate si va pregati documentatia necesara pentru efectuarea importurilor
Va solicita oferte din partea furnizorilor si va face selectia acestora
Va participa, alaturi de echipa de vanzari la prezentarile produce, contribuind cu cunostintele sale tehnice

CERINTE

Cunostinte tehnice
Minime cunostinte juridice pentru negocierea si semnarea contractelor in conditii cat mai avantajoase
Excelente abilitati de comunicare, negociere si interrelationare
Limba engleza ¿ nivel avansat
Limba franceza ¿ constituie avantaj
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant (intergal pe carnetul de munca)
Training din partea companiei
Masina de serviciu
Diverse bonusuri si comisioane.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei de peste 6 castigata de fondatorii companiei, in acest domeniu vast , complex , provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.

Clientul nostru este unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata instalatiilor, statiilor si pompelor pentru benzinarii si utilajelor pentru industria petroliera. Cu o experienta de peste 10 anu in domeniu si cu un numar de angajati ce depaseste 50, compania si-a constituit un portofoliu fidel de clienti printre marile societati petroliere, portofoliu pe care-l deserveste in cele mai buna conditii, cautatnd totodata marirea lui, ca si trend ascendent in evolutia sa. Asigurand pe langa montajul acestor statii si mentenanta si service-ul lor (curatare si recalibrare rezervoare), compania incearca astfel si reuseste pe deplin, sa ofere clientilor sai o gama completa de produse si servicii.