Director Calitate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvolta, implementeaza si actualizeaza sistemul de control al calitatii si HACCP, in conformitate cu legislatia in vigoare
-este responsabil de dezvoltarea si implementarea documentatiei si specificatiilor pentru noile produse dezvoltate de companie, precum si a informatiilor care apar pe ambalajele produselor
-coordoneaza activitatea departamentului de asigurarea calitatii
-asigura instruirea privind controlul calitatii
-R&D

CERINTE

-studii superioare de profil (industria alimentara)
-operare calculator (pachetul MS Office si internet)
-limba engleza
-experienta minim 5 ani in managementul calitatii (domeniul alimentar)
-cunostinte temeinice de ISO si HACCP
-dinamism, profesionalism si motivare
-persoana riguroasa
-abilitati manageriale (coordonare, control, organizare)

BENEFICII OFERITE

-dezvoltare profesionala in cadrul companiei
-oportunitatea contributiei la proiecte
-salariu atractiv