DIRECTOR ATELIER MECANIC

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabilirea strategiei comerciale a departamentului de prestari servicii mecanice.
Stabilirea obiectivelor cantitative si calitative ale echipei post-vanzare .
Este responsabil pentru implementarea si administrarea politicilor societatii
Identifica si aloca resursele financiare, informationale, materiale si umane din cadrul atelierului, ?n vederea realizarii obiectivelor propuse.
Coordoneaza elaborarea, implementarea si evaluarea realizarii bugetului anual al atelierului;
Identifica solutii si implementeaza masuri de consolidare a pozitiei companiei pe piata;
Identifica si implementeaza solutii de crestere a eficientei si productivitatii in companie;
Monitorizeaza si dezvolta performanta salariatilor; urmareste si dispune masuri pentru imbunatatirea calitatii climatului organizational.

CERINTE

Studii superioare tehnice sau economice;
Minim 3-5 ani experienta intr-o pozitie de management;
Competente in planificare, organizare, delegare, control si comunicare, analiza si sinteza;
Abilitati de negociere, diplomatie;
Cunostinte solide economico-financiare;
Persoana dinamica, inovatoare, cu spirit de echipa;
Orientat spre rezultate ( cantitative si calitative)

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni (str. Turnu Magurele nr. 58-60, Sector 4) si Militari (Bd. Iuliu Maniu nr.319-329, Sector 6) pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.Pentru mai multe detalii si informatii va invitam la sediile noastre.