DIRECTOR ATELIER CAROSERIE

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabilirea strategiei comerciale a departamentului de prestari servicii caroserie.
Stabilirea obiectivelor cantitative si calitative ale echipei post-vanzare .
Elaborarea si urmarirea bugetului departamentului de prestari servicii caroserie.
Stabilirea planurilor de actiune pentru realizarea obiectivelor lunare si anuale.
Coordonarea echipei departamentului de prestari servicii caroserie

CERINTE

Excelente abilitati manageriale
Abilitati foarte bune de comunicare
Orientat spre rezultate ( cantitative si calitative)
Experienta anterioara semnificativa in posturi de conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial anual de 35.000 euro,
Masina de serviciu Renault Megane.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.