Director Agentie de Turism

SC IDEEA TOUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducerea operativa a agentiei;
- Identificarea urmatoarelor particularitati ale organizarii structurale, eficientizare;
- Stabilirea segmentului de piata catre care este indreptata oferta agentiei Ideea Tour;
- Monitorizarea sistemului de comunicare al personalului cu prioritate a celui ce intra in contact cu clientul;
- Selectarea intr-o maniera exigenta si coerenta a partenerilor.

CERINTE

- Studii superioare
- Brevet Manager in activitatea de turism
- Alte studii (master, cursuri, etc) reprezinta un avantaj
- Limba engleza-nivel avansat
- O alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj
- Persoana responsabila, ferma, rezistenta la stres, sociabila, capacitate foarte buna de comunicare, onestitate si bun simt.
- Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru decizile luate

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial atractiv
* Bonusuri in functie de realizari
* Telefon mobil

Agentia de turism de tip touroperatoar. Serviciile noastre sunt: rezervari la hoteluri in tara si strainatate, rezervari bilete de avion, rezervari bilete de autocar, servicii de transfer cu minibus-uri proprii, sejururi, circuite. Operam pe destinatiile: Turcia, Grecia, Bulgaria, Croatia, Slovenia, Austria, Cehia, Ungaria si Emiratele Arabe Unite. Revindem destinatii ca: Spania, Tunisia, Egipt, Israel. Printre parteneri putem enumera: Paralela 45, Tunisiana Travel, Best Reisen, Kartago Romania, Ali Baba, Kusadasi, Atlasib.