DIRECTOR AGENTIE DE RESURSE UMANE

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea intregului personal din Agentie;
- planificarea si coordonarea procesului de recrutare si selectie;
- contactarea potentialilor clienti (angajatori), negocierea si incheierea de contracte cu acestia in vederea recrutarii si selectarii personalului solicitat.
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii firmei.

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare si putere de convingere;
- min. 2 ani experienta intr-o pozitie similara;
- studii superioare;
- limba engleza la nivel avansat;
- atitudine proactiva;
- fire analitica si minutioasa;
- abilitati de organizare si planificare;
- cunostinte operare PC;
- permis conducere categ.B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- masina de serviciu;
- telefon mobil.

Public Euroconsulting, Agentie de Resurse Umane din Oradea cu o vechime de 3 ani in domeniu si o experienta vasta in recrutarea de specialisti in toate domeniile de activitate, continuand cu manageri si terminand cu proaspeti absolventi de studii superioare, anunta deschiderea punctului de lucru in Bucuresti. In acest sens cautam profesionisti in resurse umane si vanzari de servicii.

www.yourjobs.ro.