Director Agentie

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank angajeaza director agentie pentru urmatoarele unitati:
Agentia Alba Iulia Cetate – Alba Iulia – jud Alba
Agentia Sebes – Sebes – jud Alba
Agentia Mioveni _ Mioveni – jud Arges
Agentia Brasov – jud Brasov
Agentia Constitutiei – Bucuresti
Agentia Banu Manta – Bucuresti
Agentia Mihai Bravu – Bucuresti
Agentia 13 Septembrie – Bucuresti
Agentia Emil Racovita – Bucuresti
Agentia Camil Ressu – Bucuresti
Agentia Iuliu Maniu – Bucuresti
Agentia Gara Buzau - Buzau – jud Buzau
Agentia Cluj Napoca – Piata Mihai Viteazul - jud Cluj
Agentia Eroilor Cluj – Cluj Napoca – jud Cluj
Agentia Dacia Iasi - Iasi – jud Iasi
Agentia Tudor Vladimirescu Tg Mures – Tg Mures – jud Mures
Agentia Sarmasu – jud Mures
Agentia Timisoara - Timisoara – jud Timis
Agentia Simion Barnutiu - Timisoara – jud Timis

CERINTE

Conditii de participare:
- studii superioare economice(diploma de licenta)
- curs –Sales Skills- ;
- cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor, a instrumentelor de plata din piata bancara;
- 3 ani experienta în domeniul financiar-bancar;
- abilitati operare PC, utilizare Windows
- atentie deosebita la detalii; initiativa;
- abilitati de rezolvare a problemelor;
- detinere de cunostinte generale din domeniul financiar/bancar;
- cunoasterea buna a limbii engleze;
- aptitudini deosebite de lucru cu clientul;
- organizat si capabil sa lucreze sub presiune;
- abilitati de relationare interpersonala;
- aptitudini de comunicare excelente
- cunoasterea OUG nr. 99/2006 privind institutiile de credit si adecvarea capitalului

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic ulterior.
Nu vor fi luate în considerare cererile candidatilor care nu îndeplinesc conditiile cerute.

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.