Director Agentia Iuliu Maniu - Bucuresti

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank angajeaza director la Agentia Iuliu Maniu - Bucuresti

CERINTE

Conditii de participare:
- studii superioare economice(diploma de licenta);
- 1 an experienta in domeniul financiar-bancar;
- cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor, a instrumentelor de plata din piata bancara;
- abilitati operare PC, utilizare Windows;
- abilitati de rezolvare a problemelor;
- cunoasterea buna a limbii engleze;
- aptitudini deosebite de lucru cu clientul;
- abilitati de planificare, organizare si lucru sub presiune;
- abilitati de comunicare, munca in echipa si leadership;
- cunoasterea OUG nr. 99/2006 privind institutiile de credit si adecvarea capitalului.

Atributii:
- coordonarea activitatii agentiei si implicarea optima a resurselor umane in vederea realizarii tintelor de vanzari;
- initierea si dezvoltarea relatiilor cu clientii bancii;
- reprezentarea agentiei in mediul local de afaceri;
- ofera clientilor intregul portofoliu de produse de retail.

Te rugam sa mentionezi in subiect agentia pentru care aplici "Director Agentie".
Persoanele selectate vor fi contactate telefonic ulterior.
Nu vor fi luate in considerare cererile candidatilor care nu indeplinesc conditiile cerute.

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.